nowy rok, karnawał, zabawa i nauka

Przyjmijcie nasze serdeczne życzenia pomyślnych działań, dobrej pracy, zysków adekwatnych do oczekiwań i szczęścia w życiu na wszystkich jego płaszczyznach. Życzymy sobie, a także Wam, zaskakujących pomysłów i szybkich realizacji.

Tym samym rozpoczynamy karnawał roku 2010 czas, w którym człowiek powinien pomyśleć o zabawie – najwydajniejszej formie nauki. Każdy rodzic wie, że dzieci najszybciej przyswajają umiejętności i wiedzę poprzez zabawę. Jednak zapominamy, że ten mechanizm działa przez całe nasze życie.

15 grudnia, firma Volkswagen zakończyła interaktywną akcję promocyjną, sygnowaną hasłem “Teoria zabawy”. Idea oparła się o zachęcenie uczestników do przesyłania pomysłów, w jaki sposób zmieniać zachowanie ludzi poprzez zabawę. Akcja została zobrazowana trzema filmami z najciekawszych realizacji.


Firma Volkswagen, poprzez tą akcję na pewno wiele zyskała na wizerunku. Ważniejszym jest jednak pokazanie społeczeństwu, że kreowanie nowych wzorców zachowań, może być świetną zabawą, która angażuje i rozwija. Takiego podejścia do zadań zawodowych i prywatnych życzymy Wam z całego serca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *